Na co zwrócić uwagę zamawiając kalendarze firmowe?

Na co zwrócić uwagę zamawiając kalendarze firmowe?

11 czerwca 2015 Wyłączono przez Kamil

Wbrew temu, co może się wydawać, kalendarze w tradycyjnej, drukowanej formie, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy zamawiają je w dużych ilościach dla swoich pracowników i klientów. Każdy, kto chce, aby zamówione kalendarze firmowe okazały się strzałem w sam środek promocyjnej tarczy, powinien pamiętać o kilku szczegółach, na które warto zwrócić uwagę, wybierając źródło zamówienia.

 

Niska cena czy wysoka jakość – co jest istotniejsze?

Biznes opiera się na pieniądzach, co do tego nikt nie ma wątpliwości. Z pewnością każdy właściciel troszczy się o swoją firmę i unika niepotrzebnych wydatków. Są jednak sytuacje, w których nadmierna oszczędność nie popłaca, zwłaszcza jeżeli niska cena odbija się na jakości zamawianych produktów czy też usług. W tym konkretnym przypadku, zdecydowanie warto postawić na wysoką jakość, zwłaszcza jeżeli zamawiane kalendarze mają trafić w ręce klientów jako promocyjny gadżet. Jeżeli ich jakość będzie, delikatnie mówiąc, pozostawiała wiele do życzenia, to z pewnością nie będzie to najlepsza wizytówka firmy. Na inwestycji w materiały promocyjne niskiej jakości, cierpi wizerunek przedsiębiorstwa. Jest to jedna z najkrótszych dróg do tego, aby stracić zaufanie klienta, które było często budowane przez wiele miesięcy.

 

Kalendarze firmowe – im szersza oferta, tym lepiej!

Kolejna kwestia, na którą z pewnością trzeba zwrócić uwagę, wybierając kalendarze dla firmy, to różnorodność oferty. Im większy wybór – tym lepiej. Na jaki rodzaj kalendarza się zdecydować? Tę decyzję każdy już musi podjąć samodzielnie. Pomoże w tym krótka analiza, na którą składa się kilka aspektów, takich jak na przykład cena pojedynczej sztuki, czas realizacji, czy docelowe przeznaczenie kalendarza. Chętnie zamawiane są kalendarze ścienne – są duże, przejrzyste i z łatwością można w nie wkomponować firmowe logo. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kalendarze na biurko – to gadżet o wyjątkowo praktycznym charakterze. Można zdecydować się na kilka formatów. Część z nich można podarować pracownikom, a pozostałe – klientom.