Do czego można wykorzystywać podsłuch szpiegowskie?

Do czego można wykorzystywać podsłuch szpiegowskie?

11 maja 2015 Wyłączono przez Kamil

Dla wielu osób dziwne wydaje się to, że można wykorzystywać poduchy szpiegowskie do na co dzień. Nie jest to jednak nic złego, a czasem sytuacja życiowa może nas do tego przymusić. Może się tak dziać za sprawą tego, że jesteśmy w związku, które nie układa się najlepiej, jednak za sprawą prawa nie możemy go skończyć bez zgody drugiej strony albo dowodu. Sytuacja może dotyczyć między innymi przemocy domowej, jak i zdrady. Jeśli nie pokażemy w sądzie przekonywających dowodów, to nikt naszego skarżenia nie uzna. Dlatego podsłuchy mogą okazać się bardzo przydatne w celu uzyskania dowodu na to, że ktoś postępuje w taki, a nie inny sposób. Uzyskanie twardego dowodu to mimo wszystko skuteczna opcja, uzyskania rozwodu, na który zasługujemy.

W jaki sposób możemy podłożyć podsłuchy?

W dzisiejszych czasach technologia szpiegowska nie jest niczym niedostępnym, a wręcz przeciwnie, jest ona ogólnie dostępna. Dlatego, jeśli tylko tego potrzebujemy, to będziemy mogli uzyskać tak ukryty i niewidoczny podsłuch, że nikt nie będzie się nawet go spodziewał. Możliwości jest wiele, podsłuch może być okryty w zapalniczce, wisiorku albo nawet w pendrivie. Musimy tylko wybrać taką opcję podsłuchu, która będzie dla nas najlepsza i będziemy mogli ów podsłuch bez problemu ukryć. Poza tym dzisiejsza technologia jest tak rozwinięta, że taki podsłuch nie musi być nawet blisko, żeby nagrać dźwięk w dobrej jakości. Musimy tylko ustawić wszystko tak, żeby nic nie wyszło na jaw, a następnie użyć materiału jako dowodu w sprawie.

Czy jest to legalna metoda na zdobycie dowodu?

Prawo jest bardzo zagmatwane, jednak uznawane są dowody uzyskane w taki sposób. Jednak podsłuchy powinny być wykorzystywane tylko w ostateczności, a nie jako pierwszy wybór. Starajmy się mimo wszystko rozmawiać i starać dojść do jakiegoś konsensusu, a jedynie w ostateczności sięgajmy po tego typu środki. Pamiętajmy o tym, jak bardzo fakt niesłusznego oskarżenia potrafi nadwyrężyć zaufanie w relacji. Jeśli będziemy musieli, że ktoś nas zdradza i podłożymy podsłuch, a ta osoba się o tym dowie, będąc niewinną, to może się zrodzić poważny problem.